Od svih problema čiste životne sredine, smeće i nehigijena su najvidljiviji. Šta god da je razlog – đubre je naše. Mi ga stvaramo, a prljavština i smeće u prirodi u 21. veku govori o svima nama kao narodu, govori o našoj Srbiji. Promenimo priču!
Građani i građanke imaju moć da stvore, poprave ili poboljšaju sistem u kome žive! Divlje deponije ne smeju da postoje. Tačka.
Upiši se za pokretanje inicijative Srbija bez divljih deponija!

